Perliukai #315

Vladstudio sukurtas paveikslėlis darbastalio fonui „Išvirkčias pasaulis“ yra bene geriausias iš studijos darbų, nors mano langų fone yra pabuvojęs ne vienas jų. Įdomu, kaip atrodytų pasaulis, jei sausuma susikeistų vietomis su vandenynais? 

Billo Gateso turtą lenkia ne tik Meksikos SMS baronas. Jei turtą perskaičiuotume pagal jo vertę ir rinkos dalį, tai visiškai nepralenkiamas buvo ir dar ilgai bus dėdė, vardu Johnas D. Rockefelleris.

Kaip manote, iš ko gaminamos McDonalds bulvytės? Koks jums pažįstamas produktas kambario temperatūroje gali nesugedęs išstovėti 2,5 mėnesio? Dantų šepetėlis? Akiniai nuo saulės?

Kai Harvardo matematikos profesorius prisipažįsta, kad negali paaiškinti paradoksalaus logaritmų ir apskritimų santykio, tai tą dalyką tikrai galima pavadinti „įdomiąja matematika“.

Aštuonioliktojo amžiaus viduryje Eliziejaus laukuose buvo sumanyta pastatyti dramblio formos namą. Su spiraliniais laiptais, oro kondicionavimu ir kanalizacijos nuotėkomis per straublį. Gaila, kad nebuvo pastatytas, nors Paryžiui turistų ir taip netrūksta.

Pavargus po teniso žaidimo geriausia ilsėtis ant suoliuko, padaryto iš teniso kamuoliukų. Pažiūrėjus sporto prekių parduotuvėje, kiek kainuoja geri teniso kamuoliukai, supranti, kad toks suoliukas būtų įkandamas tik Šarapovai ir ko.

O štai skarelė-pagalvė prieinama kiekvienam darbo dienos rytą užmiegotomis akimis į biurą traukiančiam darbuotojui. Labai patogu, nes gali nusnūsti atsirėmęs į bet kurią sieną. Pagalvėles galima išsiuvinėti firmos logotipais ir tiesiog padaryti darbinės uniformos dalimi.

Šaltiniai: Futility Closet, Neatorama, Reddit, The Presurfer.

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

6 Comments

 1. Posted 2007.7.17 at 17:07 | Permalink

  Tikrai gerai padarytas paveikslėlis
  p.s.aš kaip tik jį užsidėjau ant desktopo vakar, šiandien ateinu į nežinau.lt ir žiūriu – tas pats paveikslėlis :)
  matyt dėl to, kad kažkada buvo rašyta apie http://interfacelift.com/wallpaper/ vaizdų galeriją, dabar joje beveik kasdien susimedžioju kokį gražesnį wallpaperį :)

 2. Posted 2007.7.17 at 17:12 | Permalink

  Vakar kaip tik prisijungiau prie akcijos parodyk savo desktopą ir pažiūrėk kas ant jo puikavosi http://zmogusturintiskapasakyt.....topas.html
  tas pats išvirkščias pasaulio žemėlapis :)

 3. Posted 2007.7.17 at 18:26 | Permalink

  Nebevalgysiu Mc bulvyčių. Nors man visad atrodydavo, kad čia aš pats nesugebu kažkaip paprastų išsikepti, kad gaučiau panašų skonį. Pasirodo, geriau ir nereikia.

 4. Posted 2007.7.17 at 18:31 | Permalink

  Ką dabar tos pagalvėlės-skarelės tokios.. =]

 5. Posted 2007.7.17 at 18:37 | Permalink

  O man kaip tik į McDonaldą užsinorėjo :)

 6. Posted 2007.7.17 at 19:56 | Permalink

  Maistas neprivalo būti blogas, kad nepradėtų pūti. Aš galiu paprastos duonos pakuotę palikti spintelėj ir jei nesandariai užvynioju maišelį, patenka oro ir dėl drėgmės (virtuvėj nėr lango vėdinimui) po pusės savaitės pradeda pelyti… Jei duona sandariai užvynioju arba dar geriau išvis neišpakuoju, tai ji ir po 3-4 savaičių grįžus iš Lietuvos atrodo kaip ką tik iš parduotuvės.

  Tos „natūralios“ bulvės ten tiesiog yra kitaip pjaustytos ir jose daug daugiau drėgmės, nei McDonalds bulvytėse, todėl man visiškai nekeista, jos pirmosios taip greit supuvo.

  Jei jau ten taip nesveika, tai kodėl niekas neuždraudžia jų pardavinėti? Lietuvoj gal ir įmanoma būtų pardavinėti tokias, bet netikiu, kad vakaruose taip lengvai praslystu, ypač reklamuodami, kad tai nekenksmingas maistas ir pan. Juk egzistuoja ir įstatymai ir tarnybos juos prižiūrinčios bei atliekančios testus. Tuo labiau kiekvieną „sveiko maisto“ įstaiga galėtu paduoti McDonalds į teismą dėl reklamos „melagingos“.