Perliukai #295

Galimas daiktas, kad šią informaciją reikėtų drausti lygiai taip, kaip draudžiamos bombų ir ginklų gamybos instrukcijos. Todėl iškart perspėju jokiais būdais nekepti dešrainių namuose tiesiai iš 220V elektros tinklo.

Šiais laikais kvailų policininkų vietą kine ir literatūroje turėtų užimti kvaili autorių teisių „saugotojai“. JAV buvo sukurta netikra filmų mainų tarnyba Miivi, kurios tikslas – gaudyti iš jos besisiunčiančius filmą „300“. Buvo iššifruota dar nepagavus nė vieno „pirato“…

Jei už lango lyja, ir nėra, ką veikti, tai pabandykite nuvilioti rutuliukus į dėžutę, vengdami kontakto tiek su dėžute, tiek ir su raudonais rutuliukais.

Trilogijos „Krikštatėvis“ gerbėjai dabar gali ramiai (arba su košmarais) išsimiegoti ant nukirstos arklio galvos formos pagalvės. Žinau bent vieną žmogų, kuriam tokios pagalvės būtinai reikia.

Esu ne kartą susidūręs su biurokratiniais Europos Sąjungos projektais, todėl ir EU Tube projekto statistika nenustebino: filmuką apie žmogaus teises pažiūrėjo 700 jaunųjų europiečių, 44 sekundes sekso scenų iš garsiausių Europos filmų – du milijonai.

Kartu su Safari į mano kompiuterį pateko ir iTunes. Nemanau, kad tai geriau už WinAmp, bet toleruoju kol kas. Todėl susidomėjęs perskaičiau, kad yra tinklaraštis, nuolat skelbiantis, kas nemokamai dalinama (o taip būna kartas nuo karto) iTunes svetainėje.

Yamamoto Otokichi istorija verta Holivudo filmo. Šis japonų jūreivis 1832-aisiais pateko į audrą, kuri jį nunešė per visą Ramųjį vandenyną į JAV. Taip jis tapo pirmuoju japonu Amerikoje. Norėdamas grįžti į gimtinę, Yamamoto apkeliavo pusę pasaulio…

Šaltiniai: Dumb Little Man, Gizmodo, MetaFilter, Random Good Stuff, Reddit.

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.