Perliukai #231

Problemų sprendimas

Gal tikrai padėtų išspręsti pusę pasaulio problemų? Likusias išspręstų lentelė su užrašu „Valgyk mažiau ir gauk tiek pinigų, kiek uždirbi“. (Reddit)

Labai norint, galima daugiau niekad nebepirkti knygų. Tik pažiūrėkite, kiek yra nemokamų elektroninių knygų archyvų! 10 gyvenimų nepakaktų perskaityti. (Metafilter)

Dar vienas iš tų sąrašų, prie kurių gali pusę dienos praleisti. Real Simple pristato 101 būdą su nauda pritaikyti kasdienius daiktus. (Lifehack.org)

Motorola išleido antrosios kartos savo populiariojo Razr telefono modelį. Iš išvaizdos jis nelabai daug pakito (kitaip nebūtų Razr), bet atsirado daug keistesnių spalvų ir ženkliai geresnių techninių duomenų. (Gizmodo)

Šiandien kažkokia gigantiškų sąrašų diena: po nemokamų knygų ir buities patarimų štai jums ir didelis nemokamų piktogramų resursų sąrašas visoms operacinėms sistemoms. (FreewareGenius)

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

3 Comments

 1. Vytautas
  Posted 2007.5.17 at 20:50 | Permalink

  Ačiū už nuorodą apie knygas. Elektroninės, aišku, ne tas pats, kas tikros, bet kartais prireikia. Nors abejoju, ar kam nors gali prireikti tiek daug, kiek ten yra, bet geriau, kai per daug, negu kai trūksta :)

 2. Posted 2007.5.19 at 2:59 | Permalink

  Hi – thanks for the link, but the correct link should be:
  http://www.friedbeef.com/2007/.....ate-guide/

  The link on your site is not a permalink, and content there will chance over time.

 3. vienastoks
  Posted 2007.5.19 at 8:52 | Permalink

  Thank you for correction.