Perliukai #229

Kyoto kapinės

Gyventojų tankis = kapinių tankis. Tai labai gerai matyti Kyoto miesto Japonijoje kapavietėse. Gal verta pradėti statyti daugiaaukštes? (Plastic Bamboo)

Dirbantys su Adobe Illustrator programa ir ypač jos besimokantys galėtų parsisiųsti puikią iliustruotą Illustrator plunksnos įrankio atmintinę PDF formatu. (Swissmiss)

Graikijoje 2010-aisiais ketinama pastatyti namą, sugebėsiantį pasitaisyti nuo žemės drebėjimo padarytos žalos. „Žaizdas“ užgydys nanopolimerai, virstantys skysčiu nuo didelio spaudimo, o po to vėl sustingstantys. (Ubergizmo)

Google vis dar tebeeksperimentuoja su naujais paieškos rezultatų pateikimo būdais, įskaitant rezultatų kategorijas, kurios kol kas neatrodo labai naudingos. (Google Operating System)

Atsinaujina ir Lietuvos blogerių pamėgta MyBlogLog. Turėtų pagerėti svetainėje talpinamo modulio išvaizda, atsirasti galimybė „pasislėpti“ – apsilankyti nepaliekant pėdsakų. (TechCrunch)

(Eksperimento tvarka – šiandien Perliukai dvigubai didesni. Nepamirškite paspausti „daugiau“)

Cadillac

Visa galerija nuotraukų ir piešinių iš tų laikų, kai automobiliai buvo teisingo dydžio ir teisingo dizaino. (Dark Roasted Blend)

Mūsų kaimynė Venera yra tikras pragaras. Bet ir pragare gi pilna nuodėmingų sielų, tai gal galima kolonizuoti ir Venerą? Pavyzdžiui, kabančiuose miestuose. (Reddit)

„Kibiausias“ savaitės dalykas – Flickrvision. Negali atsitraukti. Su F11 Firefox galima naudoti kaip ekrano užsklandą. Išbandykite ir suprasite. (Neatorama)

USBCell – unikalūs pakraunami elementai. Pakrauti juos galima tiesiog prijungus prie kompiuterio USB lizdo. O uždedi dangtelį, ir gali dėti į kokį prietaisą. Patogu. (TechEBlog)

Jei sunku atsiminti visas Google paieškos komandas ir parametrus, tai apsilankykite Simply Google. Čia viename tinklapyje yra viskas. (Lifehack.org)

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

3 Comments

 1. Posted 2007.5.16 at 11:50 | Permalink

  Tiesiog – super, kaip visada :)

 2. Posted 2007.5.16 at 14:55 | Permalink

  Imho neverta perliukų ir blogoramos sutraukinėti taip, kad tektų norint pamatyti visą įrašą spausti daugiau. Baisiai nepatogu ir time consuming.

 3. vienastoks
  Posted 2007.5.16 at 15:12 | Permalink

  Kaip jau rašiau – tai eksperimentas. Bus matyt, kaip bus toliau. Aš pirmajame puslapyje nenorėčiau ilgų teksto intarpų. Bet jei ilgesni Perliukai bus skelti papildoma iliustracija, tai gal ir nieko.