Perliukai #223

Meilės ir vedybų tuneliai

Kurio tunelio gale daugiau šviesos? :) Karikatūristo Skipo Williamsono svetainėje (reikia Flash) yra daugiau smagių pastebėjimų. (Neatorama)

Svetainė spalvų mylėtojams – ne vien spoksojimui į įvairiaspalvius stačiakampius. Čia galite sužinoti ir parinkti savo rūbams, baldams, interjerui, interneto svetainėms ir kitiems projektams pačias madingiausias sezono spalvas ir jų derinius. (Swissmiss)

Interaktyvi Toronto centro nuotrauka: vedant pelės rodyklę iš vieno krašto į kitą, keičiasi paros metas. Šaunus sumanymas! Gal virs nauju fotografijos formatu? (Metafilter)

Ką daryti, kad Thunderbird nedingtų laiško takas, rūšiuojant laiškus pagal kitus požymius? Tereikia pasirinkti meniu Tools>Options, paspausti mygtuką Config Editor, surasti eilutę su įrašu mailnews.thread_pane_column_unthreads ir spragtelėti ją du kartus, kad įsijungtų False režimas. (Lifehacker)

Yra vilčių, kad po truputį elektroninio rašalo technologijos išplis ir vis daugiau žmonių pirks elektroninius skaitymo įrenginius. Naujos kartos e-ink technologija yra kontrastingesnė, sparčiau atnaujina vaizdą, turi jau aštuonis atspalvius ir penkis skirtingus ekrano dydžius. (Ubergizmo)

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.