Perliukai #201

Išsilydęs viadukas

Ar ir mūsų viadukai iš kartono padaryti? Tam, kad išlydytum solidų tilto gabalą tereikia apversti ant jo benzovežį taip, kad jis dar ir užsidegtų. (The Cellar)

Man labai gėda, bet tik visai neseniai sužinojau, kad Thunderbird gautas el pašto žinutes galima žymėti pagal kategorijas paprasčiausiais klaviatūros klavišais 1-5. Tačiau kartą jau pradėjau tai daryti, tai skubu pasidalinti patarimu, kaip tas žymas padaryti daug gražesnes, nei paprasčiausias teksto spalvos pakeitimas. (Lifehack.org)

Dar viena kolegų iš Lifehacker sukurta programėlė – Swept Away 0.2. Teoriškai, ji atlieka puikų dalyką: kas penkias minutes (ar jūsų nurodytą laiką) paslepia į užduočių juostą visas programas, kuriomis per tą laiką nesinaudojote. Man šis pokštas nelabai patiko, nes pavargau berankiodamas Yahoo! Widgets, išbarstytas po visą ekraną. Bet šiaip verta išbandyti, nes yra net nediegiama (portable) versija. (Lifehacker)

Reikia turėti tobulą regėjimą, kad savo kambarį paverstum viena gigantiška darbų ir informacijos organizavimo priemone iš šimtų, o gal net tūkstančių lipnių lapelių. Įdomu, kad interjeras nuo to (bent jau man) visai nenukenčia. Jauku kažkaip… (Metafilter)

Madingiausias kodas? Ogi  09 F9 11 02 9D 74 E3 5B D8 41 56 C5 63 56 88 C0. Tai yra HD-DVD kodas, kurį panaudojus, galima atrakinti ir iškoduoti filmus ir kurio skelbimas internete klaikiai nervina kino studijas ir filmų platintojus. Todėl rekomenduojama jį pakopijuoti kuo plačiau ;) (Boing Boing)

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

One Trackback

  1. [...] Jis beviltiškas. Gegužės pradžioje visas internetas, įskaitant nežinau.lt pasipuošė AACS rakto, su kuriuo galima atrakinti diskus, eilute. AACS visus pažadėjo paduoti į teismą, nes tas kodas neva priklauso jai. Bet šaukštai jau po [...]