Perliukai #180

Rusiški tortai

Rusijos konditerių fantazija klesti kaip niekad. Nėra ką čia rašyti, pažiūrėkite patys. (English Russia)

Gmail greitukas: jei norite patys sau išsiųsti priminimą ar trumpą laiškutį kam kitam, paspauskite Compose Gmail tinklapyje, tada iškeliamo lango piktogramą dešinėje viršuje. Naujai atidarytą langą ar lapą įtraukite į adresyno Bookmarks Toolbar aplanką. Paspauskite naują nuorodą juostoje dešiniu pelės klavišu ir nurodykite, kad ji būtų atidaroma šoninėje skiltyje. Viskas. Nuo šiol tereikės spustelėti ją ir atsidarys laiško forma. (Lifehack.org)

Jeigu ieškote ne bendrosios informacijos, o atsakymo į labai konkretų (ypač techninį) klausimą, pabandykite vietoje Google pasinaudoti QueryCAT paieška. Ji turi suindeksavusi apie du milijonus klausimų ir atsakymų ir DUK rinkinių internete. (Download Squad)

Ilgokas tekstas, bet verta perskaityti iki galo: atsakymas kažkokiam keistuoliui, atsiuntusiam Smithsonian ekspertams aptiktą pirmykščio žmogaus kaukolę… Skaitykite su sauskelnėmis! (Metafilter)

Visi žinome pagrindinį vyno taurių trūkumą: jos labai greitai išsenka, o siekti butelio, prašyti, kad įpiltų ar mosuoti padavėjui nemandagu. Problemos sprendimas. (Random Good Stuff)

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

One Comment

  1. Posted 2007.4.22 at 1:21 | Permalink

    Tortai fantastiški. Daugumą gailą būtų ir pjauti.
    Kol visus peržiūrėjau, net negera pasidarė nuo tokio kiekio cukraus. Sunku su lakia fantazija – burnoje cukrinių dažytų dekoracijų skonis..