Perliukai #130

Perdžiantis meškiukas

Tikiuosi, nepagalvojote nieko labai blogo. Šis smagus žaislinis meškutis moka skleisti įvairius oro gadinimo garsus (per 50 skirtingų!), bet tam reikia įkišti pirštą jam į užpakaliuką. (SparkBugg)

Symbian jau nebėra vienvaldė išmaniųjų telefonų operacinių sistemų lyderė, nepaisant gerų santykių su Nokia. Naujoji 9.5 versija turėtų naudoti mažiau energijos, efektyviau panaudoti atmintį, būti suderinama su DVB-H ir ISDB-T skaitmeninių filmų standartais ir padėti šalinti raudonų akių efektą fotografuojant. Tikėkimės, kad ji ir krausis bent 200 kartų sparčiau, nes kol rytais pasikrauna mano Nokia 6681, aš vėl užmiegu. (Download Squad)

Japonija atkakliai bando sukurti ankstyvo perspėjimo apie žemės drebėjimus ir cunamius sistemą, kuri neseniai buvo išbandyta tikrovėje. Per 6,9 balo galingumo žemės drebėjimą sistema suveikė tvarkingai, bet ne taip anksti, kaip norėtųsi – 170 žmonių nukentėjo ir vienas žuvo. Bet tai daug geriau, nei be jokios perspėjimo sistemos. (Engadget)

Vis daugiau meno keliasi arčiau burnos, arba bent jau virtuvės rakandų. Kas sakė, kad namų šeimininkės negali realizuoti savo meninių sumanymų? (MonkeyFilter)

Gal ir per vėlai, bet ir Vakarų verslo įmonės prabunda ir pastebi siaubingas trečiojo pasaulio gyventojų gyvenimo sąlygas. Atsirado OLPC iniciatyva, skirta padalinti po vieną nešiojamąjį kompiuterį visiems mokinukams, buvo projektas LifeStraw, skirtas užteršto vandens filtravimui, o dabar panašų pigų ir daugeliui įperkamą vandens filtrą sukūrė firma Sulis. Sulis Personal Water Purifier tinka ne tik Afrikos ar Azijos tautoms – jis pasitarnaus ir iškylautojams, ir kariškiams lauko žygiuose. (Gizmodo)

This entry was posted in grandys. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

2 Comments

 1. Posted 2007.3.27 at 17:45 | Permalink

  Sveiki, neradau jūsų konkrečių kontaktų, tai rašau čia – ar per įrankių paieškas „Nežinau geresnio“ skilčiai nepavyko rasti įrankio skirto renginių ar įvykių management’ui – na tipo kad aš kaip adminas galėčiau kurti renginius, o prisiregistravę useriai galėtų į juos registruotis ar išsiregsitruoti, ar jie ir patys galėtų skelbti renginius – ir kad tai būtų internete?

  Dėkoju,
  Kitos srities patarėjas:)

 2. vienastoks
  Posted 2007.3.27 at 17:50 | Permalink

  Ačiū už temą. Taip ir padarysim. Paskirsim keletą rašinių projektų administravimo ir renginių organizavimo tarnyboms. Šis dalykas kiek labiau specializuotas, bet įdomus.

  Informacija kontaktams – puslapyje Info:
  http://www.nezinau.lt/about/

  :)