Kad telefonas netinginiautų

FlyScreen – unikali technologija, kuri išnaudoja telefono budėjimo režimą Facebook, Twitter ir kitų tarnybų (su įskiepiais) statuso atnaujinimui ir sekimui. Įdomu, bet nežinia ar naudinga. Juk „miegantis“ telefonas tai dažniausiai kišenėje. O ir energijos resurso gaila. Veikia kol kas tik su Symbian. (Atleiskit, klipas kažkodėl be garso). (CenterNetworks)

This entry was posted in video and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

4 Comments

 1. Posted 2008.10.27 at 2:12 | Permalink

  Mhm, visai nebloga idėja sakyčiau :)

 2. Posted 2008.10.27 at 9:11 | Permalink

  nu kaip… ideja idomi, bet nenaudinga, jei telefonas miega vadinasi jis kisenei pasleptas gilei :D

 3. Galva neneša
  Posted 2008.10.27 at 11:35 | Permalink

  prašyčiau atkreipti dėmesį:

  Egidijus Šatas, Alfa.lt
  Jeigu jums ramybės naktimis neduoda pasaulinis globalinis atšilimas, ar negalite užmigti dėl mažėjančių naftos atsargų, tai tuomet jums būtina apsilankyti svetainėje detaliai nupasakojančioje kaip namų sąlygomis susikonstruoti saulės elementą, sugebantį šviesą paversti į elektros energiją!
  http://scitoys.com/scitoys/sci.....chem2.html
  Konstravimui neprireiks galingų vakuminių siurblių, brangių silicio padengimo staklių ir netgi pačio silicio, nors būtent iš jo šiuo metu yra gaminamos pramonėje naudojamos saulės baterijos.
  Ši saulės elemento „pasidaryk pats“ instrukcija pareikalaus tik elementarių fizikos žinių, vario plokštelės, ampermetro, gnybtų, na ir dar kelių buityje sutinkamų prietaisų. Nepamirškite ir šiek tiek entuziazmo
  Būkite žmonės, išverskite kas nors.

 4. Zendo
  Posted 2008.10.27 at 22:46 | Permalink

  -> Galva neneša

  Tereikia pažiūrėti į paskutinę pastraipą, kur parašyta, jog tos namudinės saulės baterijos galia yra 0.0000125W ir kad prireiktų akrų tokių baterijų, kad galima būtų elektra aprūpinti savo namą.