eBay pirkimas „paprastasis“ – Buy Now!

natgeo22

Atrandu iš naujo pasaulį – eBay aukcionus ir parduotuves. Esu didelis atsilikėlis šioje srityje, tačiau galiu guostis bent tuo, kad didžioji dalis Lietuvos interneto vartotojų irgi dar nėra pirkę aukcionuose. Net tarp nežinau.lt skaitytojų keturiems penktadaliams tą dar teks išbandyti ateityje. Kadangi šiandien gavu pirmąjį pirkinį, tai ta proga trumpai išdėstysiu kelią iki jo ir pirkimo patirtį dar nebandžiusiems. O aukcionų vilkai mane galės papildyti patarimais.

Pasiruošimas

Pirkimui eBay tereikia kredito kortelės (geriausia virtualios) ir PayPal paskyros (ši nebūtina, bet su ja daug saugiau ir paprasčiau). Abiejų dalykų įsigijimas jau aprašytas. Prieš perkant tereikia susieti eBay paskyrą su PayPal paskyra ir patvirtinti savo adresą. Viskas daroma iš pačios eBay sąsajos. Tvirtinant adresą, PayPal pasiims iš kortelės mažą pinigėlį (regis apie eurą), bet paskui jį grąžins su pačiu pirmu pirkiniu. Pinigėlio nurašymas būtinas jūsų kortelei patikrinti.

Antra pasiruošimo dalis – pinigų pervedimas. Jei dalyvaujate aukcione, nepervedinėkite į virtualią kortelę pinigų tol, kol jis nesibaigs. Net pasibaigus aukcionui jūsų pergale, neskubėkite su pinigėliais – turite 7 dienas jiems pervesti. Iš pradžių patikslinkite siuntimo kaštus, draudimo (jei reikalingas atskirai) kainą, valiutų kursą, susiskaičiuokite viską ir tik tuomet perveskite į kortelę reikiamą sumą, pridėdami maždaug 5%. Kam tie penki procentai? PayPal keitimo kursas šiek tiek skiriasi nuo Lietuvos banko (paprastai apie 3%), o perteklius niekur nedings.

Pirkimas iš karto

eBay daugiau prekių su „Buy it now!“ ženklu, nei pateiktų varžytinėms. Kai kurios prekės tuo pat metu ir varžytinėse dalyvauja, ir turi momentinio įsigijimo kainą. Jei nurodyta pirkimo kaina jus tenkina, o aukcione nėra prasmės gaišti laiką (prekė labai nebrangi), tai geriau pirkti iš karto. Skirtingai nuo aukciono, šiuo atveju geriau pervesti pinigus į kortelę iš anksto, nes pardavėjai dažnai reikalauja apmokėti pirkinį iš karto. Visas detales su pardavėjais aptarkite prieš pirkdami – prie kiekvienos prekės eBay sąrašuose yra mygtukas „contact seller“. Jei pataikote darbo metu (pardavėjo laiko zonoje), tai atsakymo galite tikėtis iš karto.

natpack22

Pirmasis mano pirkinys – visi National Geographic žemėlapiai nuo 1888-ųjų iki 2000-ųjų 8-iuose CD – kaip tik ir buvo tokia prekė, kurią tinka pirkti iš karto. Ji nebrangi (15 svarų + siuntimas oro paštu 7 svarai), todėl varžytis aukcionuose neapsimoka – kaži ką tenusiderėsi.

Kaip matyti iš kainų, pirkau Didžiojoje Britanijoje iš vienos parduotuvių, registruotų eBay. Perkant Europos Sąjungoje nereikia mokėti PVM ir importo muito (18% ir 3,5% atitinkamai).

Apmokėjau iš karto, PayPal akimirksniu patvirtino pervedimą, o pardavėjai tą pačią dieną man žemėlapius ir išsiuntė.

Nuobodžiausia dalis – laukimas

Laukti teko 9 dienas. Siuntimas per UPS, DHL ir pan. būtų daug spartesnis, bet neapsimoka tokio brangumo prekėms, nebent jų labai skubiai reikia. Tiesa, siunčiant sparčiųjų siuntų tarnybomis laukti ne taip nyku, nes jos leidžia stebėti siuntinio kelionę internete.

Turiu!

Ir štai šiandien jau turiu National Geographic Maps – The Complete Collection. Laimingas iki ausų. Siuntinys atėjo gyvas ir sveikas, nors ant jo, kaip visada pašte, kažkas bandė atsisėsti. Šįkart tesugebėjo tik dėžutę šiek tiek įskelti – viduje viskas liko sveika. Gal čia ne vieta apie produktą rašyti, bet labai jau džiaugiuosi tais žemėlapiais. Sąsaja neitin patogi, bet patys žemėlapiai verti National Geographic vardo – nepaprastai kokybiškai nuskenuoti, su paieška ir 6 lygių pritraukimu iki sieninio (originalaus) formato. Pasaka. Įvairovė irgi milžiniška – nuo istorinių iki gyvūnijos, politinių, karų, ekologijos, ekonomikos ir t.t. Jei matėte gyvą NG žemėlapį, žinote apie ką seilėjuosi. :) Žinoma, norėčiau juos turėti tikrus, bet tai man kainuotų ne vieną tūkstantį, tad pasitenkinsiu kompiuteriniais.

Mandagumai

eBay sandorio pabaiga – specifinė. Tiek pirkėjas apie pardavėją, tiek ir pardavėjas apie pirkėją raginami palikti atsiliepimus. Tai ne šiaip žaidimas – iš jų susideda eBay dalyvių reputacija. Jei jūsų reputacija niekam tikusi, pardavėjai gali atsisakyti jums parduoti savo prekes ar pripažinti jūsų laimėjimą aukcione. Kartais pardavėjai palieka atsiliepimą apie pirkėją vos gavę pinigus, kiti gi laukia jūsų atsiliepimo, ir reaguoja į jį. Pirkėjai, žinoma, rašo atsiliepimus gavę prekes. Kadangi siuntinį gavau tiksliai tokį, koks buvo aprašytas pardavėjo, atkeliavo jis greičiau, nei žadėta (prognozuota 10 dienų +), ir viskuo esu patenkintas, tai palikau gražų teigiamą atsiliepimą ir tokį patį gavau pats. Pirmas blynas neprisvilo.

Šiuo metu laukiu dar vieno, stambesnio pirkinio, įsigyto aukcione. Kai jį gausiu, parašysiu, kaip varžiausi, kaip vyksta statymai, kaip jie kinta ir kitus dalykus. Tikiuosi, kad kitą savaitę jau atkeliaus!

This entry was posted in internetas, patarimai and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

433 Comments

 1. valentas
  Posted 2009.9.18 at 13:15 | Permalink

  Report a Problem
  •Address a problem transaction with your seller
  •Report unauthorized account activity

  stai paypale dar tai raso, gal zinot kaip tai sutvarkyti?

  • vienastoks
   Posted 2009.9.18 at 14:03 | Permalink

   Ne, čia tik tam atvejui, jei nepavyksta apmokėti sąskaitos ar įtari, kad kas nors nelegaliai naudojasi tavo sąskaita.

   • Posted 2009.9.26 at 21:20 | Permalink

    aha tu esi visiskaij teisjius,;DD*~~~

 2. valentas
  Posted 2009.9.18 at 13:21 | Permalink

  Accepts PayPal withdrawals , kaip sakei, bet ten galima spausti edit/remove.. speju nei vieno nei kito nereik spaust.. ?
  O zemiau yra – add add a card ;
  tai ta paspaudus reikia vesti saskaitos nr.. ir pan. tai sitai ir turiu padaryt?

  • vienastoks
   Posted 2009.9.18 at 14:02 | Permalink

   Ne, jei kortelė yra su tuo prierašu, tai daugiau nieko nereikia daryti. Jei taip sutvarkyta ir vis tiek nepriima statymų aukcione, tai gali būti, kad pardavėjas riboja šalis, iš kurių galima varžytis. Reikia pabandyti kitoje vietoje.

 3. valentas
  Posted 2009.9.18 at 14:21 | Permalink

  o sakyk, ar i paypal saskaita reikia pervesti pinigus, ar kazkaip paypal saskaita susijungia su visa virtuon//?

  • tomas
   Posted 2009.9.18 at 20:05 | Permalink

   svarbu kad butu pinigu visa virtuon korteleje ;)

  • tomas
   Posted 2009.9.18 at 20:07 | Permalink

   aj dar patariu nelaikyti virtuon sask. pinigu ;) isimesk tiek kiek tau reikia pvz prekei ir vsio, nelaikyk siaip sau, gali kada nerasti ;)

 4. valentas
  Posted 2009.9.18 at 14:33 | Permalink

  You either don’t have a PayPal account or your PayPal account is not linked to your eBay account. We encourage you to register with PayPal – it is the fast, easy and safe way to pay. Register with PayPal | Already have a PayPal account?

  Pogalais, !! kas per nesamones.. neva neatitinku pirkejo reikalavimu, kuriuos yra nustates pardavejas.. auksciau yra reikalavimas.
  kaip dar reikia sujungti ebay acc su paypal acc.. ?? ???
  aciu.

  • vienastoks
   Posted 2009.9.18 at 14:45 | Permalink

   Valentai, tau reikia: 1) patikrinti, ar PayPal yra įtraukta kredito (Virtuon) kortelė. Jau rašiau kaip. 2) eBay nustatymuose nurodyti savo PayPal paskyrą. Tada viskas bus gerai. Pinigų į PayPal nereikia pervesti, pasiims, kai reikės, tiesiai iš kortelės.

  • tomas
   Posted 2009.9.18 at 20:03 | Permalink

   nespesi nei mirkteleti kaip nuskaiciuos pinigus is saskaitos ;)

 5. Laura
  Posted 2009.9.18 at 17:08 | Permalink

  ar galite dar paaiskinti ka reiskia tas dalykas: Redeem a gift card, certificate, or coupon[ PayPal required ]
  Enter the redemption code for your gift card, certificate, or coupon.
  ar butina ji isigyti norint nusipirkti preke?

  • tomas
   Posted 2009.9.18 at 20:04 | Permalink

   ne ;p

  • Posted 2010.1.23 at 14:46 | Permalink

   Tai dovanų kuponas, kurį gali kada nors gauti, o čia siūlymas jį panaudoti. Jei jo neturi, jokio „Redeem“ spausti nereikia.

 6. tomas
  Posted 2009.9.18 at 20:01 | Permalink

  Pagalba del Ebay apsipirkimo arba galiu padeti nusipirkti jusu norima preke. rasykit email: wedlyz@gmail.lt skype: wedlyz1

 7. Laura
  Posted 2009.9.19 at 15:35 | Permalink

  Ar yra kas siuntesi is honkongo? kiek laiko siuncia? ir ar preke pristato i namus?

  aciu

  • tomas
   Posted 2009.9.22 at 23:22 | Permalink

   3 savaites keliaus. Gausi registruota laiska paste atsiimsi preke, o jej smulkmena, buna taip, kad pasto dezutei savo randi preke voke, bet sakau jej smulkus daiktas kazkoks ;)

 8. Vardenis
  Posted 2009.9.24 at 17:58 | Permalink

  Sveiki, man iškilo klausimas. Aš i virtuono korete pervedžiau reikiama pninigų sumą ir jeigu pirksiu niekur nieko nereikės pervedinėti, pinigus tiesiog nuskaičiuos?

  • vienastoks
   Posted 2009.9.25 at 8:55 | Permalink

   Taip, jei kortelė susieta su PayPal arba mokama tiesiogiai, tai nuskaitys automatiškai.

 9. Posted 2009.9.26 at 1:28 | Permalink

  O kaip dėl garantinio aptarnavimo?

  • Posted 2010.1.23 at 14:44 | Permalink

   Parduodant prekę pardavėjas rašo savo sąlygas. Pvz. „Garantuoju, kad kai prekę gausite, ji veiks kaip jai priklauso ir bus tokios komplektacijos kaip aprašyta. Jei ne, pretenzijas priimu 7d po prekės gavimo. Jūs galėsite grąžinti prekę, bet persiuntimo išlaidos iš jūsų pusės“. Jei su tokiomis salygomis nesutinkate prekės nepirkite. Jei vistik pirkiniu likote nepatenkinta(s), rašykite pardavėjui dėl grąžinimo. Visi pardavėjai saugo savo reputaciją (atsiliepimus) ir grąžins pinigus, kai tik gaus iš jūsų prekę. Jei susitarti nepavyksta, jūsų teisė iškelti ginčą ebay Resolution centre. Jei bus nuspręsta, kad esate teisus, jums bus atlyginta iš Paypal lėšų.

 10. Renata
  Posted 2009.9.29 at 11:08 | Permalink

  Ką daryti jei užblokavo įejimą į ebay. Kadangi normaliai nemoku anglu kalbos ir tik pradėjau naudotis ebay tai buvau paspaudus pirkimus o po to neapmokėjau

  • tomas
   Posted 2009.9.29 at 17:55 | Permalink

   Bandyk prisiregistruoti kitu vardu ir daugiau taip nedaryk :P

 11. laura
  Posted 2009.10.6 at 23:10 | Permalink

  Sveiki. Laukiau savo siuntinio is honkongo. siandien atejo man laiskas is lietuvos pasto filialo. jie praso atsiusti INVOICE. snd parasiau savo pardavejui laiska kad atsiustu man ta invoice. jis man atsiunte kuriame pazymeta 49,99$ , nors istikro mokejau 153$ su siuntimu. ar man bus priskaiciuoti kokie muito mokesciai? beje man ta invoice atsiunte excel formatu, as kaina labai lengvai galiu pakoreguoti. jei nusiusciau i muitine invoica tarkim uz 25$ ar „neatkastu “ kad padirbau as ji? beje man pardavejas laiske parase taip: We ship out the items to our customers as a RMA phone and lower declared value at $49.99. So that it will avoid the custom tax . Gal zinote ka reiskia RMA?

  aciu

 12. Egidijus
  Posted 2009.10.8 at 22:38 | Permalink

  Sveiki. Užsisakiau prekę iš Hong Kongo, gavau siuntos numerį, pasitikrinau. Rugsėjo 29 prekė išsiūsta iš Hong Kongo pašto, spalio 1 dieną gauta, o 2 dieną išsiūsta iš maskvos. Šiandien spalio 8 diena, bet Lietuvos paštas jos dar neturi. Ar gali taip ilgai keliauti siuntinys iš maskvos? Gal jis pirmiausia užsuka į kokią Lietuvos muitinę? Ar galima patikrinti ar prekė yra muitinėje? Ačiū.

 13. Egidijau,
  Posted 2009.10.18 at 14:49 | Permalink

  Gali. Man kazkada tiesiai per aplinkui keliavo, tiesa, ne is Hong Kongo, o is Kinijos, tai siaip ne taip sulaukiau po menesio su virsum. Bet kokiu atveju siunciantis is H.K. yra normalu minimu tris savaites laukt, todel panikuot dar nepatariu.

 14. Mants
  Posted 2009.10.19 at 19:05 | Permalink

  Sveiki,

  noriu per ebay parduoti. Kaip issigryninti pinigus is Virtuon korteles. Su pirkimu tai viskas tvarkoj- nuskaite ir viskas, o kaip yra kai iplaukia pinigai, kokiu buu juos issimti?

 15. Raimonda
  Posted 2009.10.24 at 22:42 | Permalink

  Sweiki, noreciau parsisiust rubeliu is japan, ten viena firma ju parduoda daug, kainos nuo 1dol iki 20 kaip reiketu uzsisakyt daugiau ir kad wisas atsiustu wienu kartu. p.s. prekes pateiktos atskirai.

  • Posted 2010.1.23 at 14:38 | Permalink

   Jei pardavėjas vienas, tikėtina, kad tai internetinė parduotuvė dirbanti ebay’juje. Tokių tūkstančiai. Dažnai jos iškarto reklamuoja „save on combined shipping“. Jei to nėra, reiktų paderinti su pardavėju. Neabejoju, kad kainuos pigiau, o kiek – pasakys jis.

   • Sania
    Posted 2010.8.29 at 20:21 | Permalink

    Sveiki. ar galetumet padeti su ebay.com pirkimu? Uzsakyti man reikiamas prekes uz tam tikra mokesti

 16. Mantui
  Posted 2009.10.25 at 21:26 | Permalink

  Is Virtuon korteles neisgryninsi. Ji skirta tik pirkimams internetu. Reikia is jos saskaitos pervesti i kokia nors kita saskaita, kuri susieta su kokia nors kortele arba nueiti i banko skyriu ir paprasyti, kad isduotu is saskaitos. Pervedimas i kita saskaita pigiau butu.

  Raimonda, tai turetu ir atsiusti per viena karta. Del visa ko reiktu pasiteirauti ar jie siulo „kombinuota“ siuntima, t.y. kartu siunciamu prekiu siuntimas maziau kainuoja. Paprastai buna parasyta shipping pvz. 10USD, each additional item 2USD. Tai reiskia, jei perki is pardavejo dvi prekes uz siuntima paims 10+2USD

 17. Lukas.
  Posted 2009.11.16 at 14:24 | Permalink

  Sveiki, susidomėjau ebay pirkimais. Labai daug gali rasti pigių daiktų. Visų pirmą ko norėčiau paklausti, tai registruojantis kokią šalį nmurodyt? Nes LT nėra, ir kitas dalykas , prie prekės rašo pristatymo išlaidas?

 18. Lukas
  Posted 2009.11.22 at 18:58 | Permalink

  O jei siunti is Amerikos yra kokie mokesciai?
  Aciu

 19. marycioo
  Posted 2009.11.26 at 13:14 | Permalink

  wis bandau uzsisakyti,bet niekaip neiseina,gal yra lietuvoj firmu primanciu uzsakymus is ebay….uz nedideli mokesti?

 20. Rasa
  Posted 2009.12.23 at 15:43 | Permalink

  na tai kad yra valstybiu tarpe ir Lietuva….sekmingai uzisregistravau is pirmo karto, jokiu problemu

 21. Rasa
  Posted 2009.12.23 at 15:45 | Permalink

  Mants, uzsisakyk e-bankininkystes paslauga, kad matytum visas savo saskaitas. Kai pinigi iplauks i virtuon kortele, juos lengvu rankos judesiu permesi i savo normalios korteles saskaita, arba i einamaja saskaita.

 22. ausra
  Posted 2010.1.12 at 18:21 | Permalink

  kiek laiko eina siuntinys is USA? degtuku dezutes dydzio :D

 23. valentas
  Posted 2010.1.18 at 17:07 | Permalink

  Sveiki, gal galite man parasyti i privata valentas3@gmail.com kodel as negaunu savo prekiu uzsakytu is ebay? yra net keletas prekiu kurios buvo issiustos 2009-11-27 ir vis dar negaunu. paste buvau, sako jog nera tokios prekes.
  ir gal zinote, ar ebay prekes siunciamos registruotu laisku ar paprastai?

 24. Posted 2010.1.23 at 14:26 | Permalink

  Siunčia ne ebay’jus, bet pardavėjas. Siuntimas prikllauso nuo to, kokį siuntimo būdą parinko pardavėjas arba suderino su tavimi. Informacijos kaip prekė išsiųsta gali ieškot toks prekės įvykusiame aukcione. Žiūrėk P&P skiltį. Ten rašoma koks siunimo būdas ir kiek jis tau kainavo. Tada jei pačiame P&P n4ra nuorodyta, per tos siuntinių firmos interneto puslapį gali susirasti kiek laiko apytiksliai truks. man ilgiausiai keliavo iš Kanados, Vancouver – 56 dienas.

 25. Posted 2010.1.23 at 14:30 | Permalink

  Dar apie siuntimą. Dažnai galima kaip papildomą opciją užsisakyti draudimą (insurance). Kainuoja kelis dolerius.T.y. jei prekė tavęs nepasieks, ar bus sugadinta siuntimo metu, už ją bus atlyginta. Jei draudimas nepirktas, o pardavėjas gali įrodyti, kad prekę išsiuntė (pvz. turi kokį kvitą), gaudyk vėją laukuose.

 26. Posted 2010.1.23 at 14:36 | Permalink

  @Lukas:
  Iš ne europos sąjungos, t.y. ir iš JAV visuomet prisidės 21proc PVM. Kai kada dar gali prisidėti muitas, bet jis būna nedidelis ir atrodo ne visoms prekėms. Daugiau sužinosi http://www.cust.lt muitinės puslapyje
  @ausra:
  Trukmė priklauso ne nuo siuntinio dydžio, o nuo pasirinkto siuntimo būdo. Siuntimo būdas priklauso nuo to, kiek už jį esi linkusi sumokėti ar jau sumokėjai. Paskaityk mano šios dienos 14.26val mano postą.

  • Viktoras
   Posted 2010.5.6 at 22:09 | Permalink

   La.. noriu pirkti preke, bet ji neapdrausta.. maciau rasei,kad draudima galima nusipirkti… tai vat nuspirkciau, bet kokiu budu.. esu pirkes ne viena preke,taciau niekur nemaciau kokios nors nuorodos apie draudima… aciu

 27. auris
  Posted 2010.1.23 at 19:56 | Permalink

  Sveiki, gal galit pasakyti. Jeigu atsiliepimu procentas yra 99.2 ar juo galima paitiketi. Aciu

 28. mantas
  Posted 2010.1.24 at 22:16 | Permalink

  Sveiki , uzsisakiau pirma preke is ebay is chinos. pirmas laiskas atejo is paypalo , antras is eBay member ,ten parasyta kaina ir daikto ID ir padekojimas . trecias laiskas atejo vel is eBay Member ir praso atsiusti shipping adress ir payment po pirkimo. Ka toliau reikia daryt? kaip ji issiusti?

  • rad
   Posted 2010.1.25 at 2:29 | Permalink

   Uz preke mokek su Paypal, ebay puslapyje Pay now. Jei mokesi kitaip, pvz. pasiusi pinigus pardaveju duotu adresu, neteksi paypal garantuojamos kompensacijos uz negauta prekes. Bet tu greiciausiai gavai invoice ir automatini pardavejo laiska. Tiesiog sumokek per paypal, o pardavejas matys tavo adresa, kuri nurodei registruodamas Ebay.

 29. Posted 2010.1.26 at 12:11 | Permalink

  Sveiki, norejau pasiteirauti, pirkau preke is ebay.com viska padariau kaip reikia ten sumokejau per paypal ir mano banko saskaitoje tie pinigai pasidare rezervuoti ir vis nenusiusdavo zmogui o po to man juos kaip ir grazino atgal kaip suprasti? o lyg ant prekes shipping uzdeta data kada man ja issiunte tai taip iseina as ja nusipirkau ar ne? pirma karta as ten pirkau tai nelabai cia ka suprantu :)

 30. Nerijus
  Posted 2010.2.11 at 15:19 | Permalink

  Sveiki. Labai noriu pirkti internetu. Niekada nesu to dares, taciau tai ka cia perskaiciau man labai padejo. Klausimu liko maziau. Stai vienas is ju: nuo ko priklauso siuntimo kaina? Nuo prekes dydzio, svorio ar ju skaiciaus? Ar vienu metu isigyjant, tarkim, sportini kostiuma ir batelius siuntimo kaina bus mazesne, nei siusciausi juos atskirai? Aciu.

 31. Posted 2010.2.23 at 0:30 | Permalink

  Puikus įrašas.
  Savam bloge irgi esu parašęs kaip pirkti ebay sistemoje, gal kam įdomu bus.
  http://mkservisas.com/?p=728

 32. Ausra
  Posted 2010.2.23 at 12:47 | Permalink

  oho. Jau atlikau keleta pirkimu, per Ebay, bet tik dabar suzinojau , kad reikia pervesti pinigus i Paypal, as maniau, kad Paypal saugu ir kiek reikia, tiek pinigu sistema pasiima is mano kreditines Sved banke.Gal kas zinote ar nera apribojimu pirkimams? Ten juk kiekviena daikta siuntiesi atskirai, zinote gi kaip pas mus buna:)

 33. Ausra
  Posted 2010.2.23 at 13:15 | Permalink

  Is Hon Kong siuntinukas atkeliavo per dvi sav. esu labai patenkinta…………ir dar laukiu 5:) Tik nieko nesuprantu su banko sistema, nes mano saskaitoje pinigai rezervuoti, pirkima atlikau 02.01d. , o preke kuo puikiausiai naudojuosi.Tai kaip cia yra?

 34. Valentina
  Posted 2010.3.4 at 15:05 | Permalink

  Pardavejas sutinka issiusti prekes is US i LT jei laimeciau aukciona, taciau ebay neleidzia bidinti, nes neatitinka salygos. Jei kreipciausi i Ebay, ar imanoma taip pakeisti situacija?

 35. Neringa
  Posted 2010.3.8 at 10:51 | Permalink

  Gal kasnors gali padeti parsisiusti daiktu is alibaba.com?

 36. Mantas
  Posted 2010.3.11 at 19:43 | Permalink

  Na prasau atsakykit y mano kelis klausimus
  na tai nesenei uzsiregistravau i ebay amerikos
  1. parasyta worlwide tai ce reiskia kad siunce y visas salis?
  2. ten parasyta Retail Value: $29.99 ka tai reiskia? grandineles kaina parasyta 8.99$
  3. kur reik moket uz muita moket ir kiek ,as dar nepilnametis ir as neturiu dar paypal ne jokios korteles ka man reiketu daryt lb prasau pagalvos

  is karto aciu mantas :)

 37. RemX
  Posted 2010.3.12 at 7:57 | Permalink

  Užsisakiau prieš kalėdas Nokia MD8 kalonėlę ir dar neturiu :(.

 38. Mantas
  Posted 2010.3.12 at 13:39 | Permalink

  Na prasau atsakykit y mano kelis klausimus
  na tai nesenei uzsiregistravau i ebay amerikos
  1. parasyta worlwide tai ce reiskia kad siunce y visas salis?
  2. ten parasyta Retail Value: $29.99 ka tai reiskia? grandineles kaina parasyta 8.99$
  3. kur reik moket uz muita moket ir kiek ,as dar nepilnametis ir as neturiu dar paypal ne jokios korteles ka man reiketu daryt lb prasau pagalvos

  is karto aciu mantas :)

 39. vav
  Posted 2010.3.18 at 23:12 | Permalink

  Sveiki, man labai idomu,
  pvz prekes uz 0.01$ ir free shipping-ar tai realu nusipirkti preke uz 1 centa ir tik tiek sumoketi ir nieko daugiau?

 40. Mantas
  Posted 2010.3.22 at 16:34 | Permalink

  Del ebay.com nezinau.
  Bet gerbiami lietuviai nepirkit is alibaba.com. Uzsakiau ten loptopa, sumokejau 630$ dar grudi, taip ir nesuliaukiau jo. Apgaudinejai ir mieloja ziauriai. Saugokiket savo pinigus.

 41. Jaris
  Posted 2010.3.23 at 1:51 | Permalink

  Sveiki, ar dar kažkas turi problemų su siuntinio iš Hong Kongo pristatymu paskutinį mėnesį? Pirkau iš kelių pardavėjų prekes prieš kiniečių naujuosius metus. Išsiuntė 16-20 vasario dienomis. Dar negavau. Iš daugiau draugų sužinojau irgi, kad ir jie negavo. Gal daugiau tokių žmogelių yra?

  Ačiū

 42. Jurga
  Posted 2010.3.29 at 14:50 | Permalink

  ką reiškia šitas? ->
  *Please enter the correct information for the following fields:
  1. Sorry, this page is not available at this time.
  2. Buyer and seller PayPal accounts are the same.
  Ta prasme, 1. – nėra to puslapio pardavejo iš kurio noriu pirkti prekę?
  o dėl išvis nzn… :(

 43. Vaidas
  Posted 2010.7.7 at 11:00 | Permalink

  Užsisakiau Ūkio banke virtualią MasterCard ( nemokamai) ir esu labai patenkintas. Jau pirkau kelis laikrodžius iš HonKong. Per savaitę atkeliavo, galvojau, kad ilgiau užtruks. Kol kas viskas – ok.

 44. Arunas
  Posted 2010.8.7 at 4:36 | Permalink

  Gal kas galetu nupirkt preke is ebay?
  Gyvenu kaune, tai butu geriau kad koks kaunietis pagelbetu.
  Rasykit emailu arunas74@meganet.lt