Blogorama #643

gatve04.jpg
(Dienos akimirka #1 | Iš automobilių istorijos / © Liutkus.eu)

 1. Aktyvizmas. Lietuvoje kuriasi Piratų partija. Ir ne tik – ketinama kurti ir nepolitinę organizaciją, kuri gintų žmonių teises į žodžio laisvę, informacijos sklaidą ir privatumą internete. Manau, kad netrukus apie tai sužinosime kur kas daugiau.
 2. Adresai. Potencialių „piratpartiečių“ – visa šūsnis Linkomanijos duomenų bazėje. Netgi iš Seimo, policijos ir VSAT. Tai dar kartą iliustruoja, kokioje kurioziškoje situacijoje atsidūrėme su tuo piratavimu.
 3. Raktas. Kas užsirakina, tas ir atsirakina. Jau galima atrakinti ir iPhone 3.01 OS. Tik atidumo reikia.
 4. Aureolė. Nemaniau, kad taip lengva beatifikuotis, bet esu tikras, kad bent vienam žmogui nejaučiu neapykantos. Iš tiesų tai daug tokių yra.
 5. Skaitiniai. Jei naujos knygos neįkandamos, galima pirkti senas. O jei ir joms nėra pinigų – parduoti dalį perskaitytų. Dar galima keistis arba dovanoti. Dovanoti knygas ypač gražu.
 6. Atsakymai. Atsakinėti į kitų klausimus – nelengvas užsiėmimas. Kadaise bandžiau, bet neužteko laiko. Šaunu, kad kiti stengiasi.
 7. Stygius. Kuo daugiau parduotuvių užsidaro, tuo didesnis prekių chaosas lieka tose, kurios dar tebedirba. Bet tai skatina pirkti internete, iš užsienio. O tai skatina naujus užsidarymus čia…
 8. Įkvėpimas. Kai kils abejonių, kodėl apskritai rašote tinklaraštį, pasižiūrėkite vieną neilgą klipą.
 9. Skaitomumas. Nėra geresnės interneto projekto reklamos už jo turinį. Pastangų reikia, bet rezultatas paprastai yra tikras. Reklama paklausą išpučia dirbtinai – jai pasibaigus, atslūgsta ir dėmesio banga.
 10. Pagaliau. Hello Kitty blogoramoje! (Kitur visur jau buvo).

Dienos vaizdai:

dv041.jpg dv042.jpg dv043.jpg

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

6 Comments

 1. Posted 2009.8.4 at 20:48 | Permalink

  Apie piratus neišgirsim manau. Dar ne šiemet. Ir greičiausiai ne kitą met. Nebent dar kokia reporterė egzotikos per štilį ieškos. Partija papirataus kol baigsis vasara ir išsiskirstys. Jei ne sava valia, tai savų pasekėjų išsigandę. Žmonės Lietuvoj į visą tai žiūri kitaip nei švedai.

  • vienastoks
   Posted 2009.8.4 at 20:55 | Permalink

   Aš ne tiek apie partiją, kiek apie organizaciją, kurią minėjau toliau. Tokia reikalinga bet kuriuo atveju.

   • Posted 2009.8.4 at 20:59 | Permalink

    Taip. Organizacija reikalinga. Aš irgi tai kažkada minėjau :)

    Būčiau dėkingas už platesnę info tuo klausimu jei ir/arba kai tai bus įmanoma.

    • Posted 2009.8.4 at 21:47 | Permalink

     Na, dėl viso pikto įdėjau pas save nuorodą į piratus. Maža kas, gal pravers ;)
     Nes pati idėja – gera. Visi gina kažkokius juridinius ar fizinius asmenis, o piratai – pačius žmones.

     • Posted 2009.8.5 at 11:09 | Permalink

      Nagi, kaimas, sakau Jums. Arba tinginiai stoja prie valdžios arba humoristai. Nelabai matau tarp jų skirtumą. Tinginiai dažnai prie humoro būna. O humoristai prie tinginių.

 2. Modestas
  Posted 2009.8.4 at 23:45 | Permalink

  O aš jau ir gavau šūdlaiškių į savo pašto dėžę, su kuria registravausi LM. Pasitvirtino spėjimas, kad panaudos siuntinėti šūdlaiškiams.