Blogorama #637

vaisiai27.jpg
(Raštai ir pavidalai / © Grumlino palėpė)

 1. Spalvos. Juoda yra kas – spalva? Šiaip aš irgi nelabai suprantu, bet man spalvos yra visos, kurias matau. Aš nekaltas, kad nieko nebuvimas irgi yra juodas.
 2. Niokotojai. Top Gear – jau 30+ metų. Tik pagalvok! Jei nedaužytų automobilių, tikrai tiek neduočiau…
 3. Modifikuojami. Turiu vilties, kad WonderBra arba Durex niekada nerems Lietuvos krepšinio.
 4. Magic. Būna, kad žmonės sako „oi ne, man nepatinka telefonai liečiamu ekranu“. Čia iki tol, kol randi gerą ekraną paliesti.
 5. Pinigų laikas. Praleidžiant karus ir kitas negandas, panašu, kad Vilniuje lobiai aptinkami kas 6-7 metus. Tai arba niekas nepranešė, arba šiemet rasime du.
 6. Nemarumas. TV.lt – geras adresas, bet laimės ir turtų kol kas neatnešė. Dabar bus Hulu klonas? Su regioniniu turiniu? Jei amerikiečiams rodys „this content is unavailable in your country“, tai tada verta.
 7. Sudėtinga sąvoka. Žodis „nemokama“ dabar kelia labai daug rūpesčio leidėjams. Kovai su „nemokama“ rengiamos konferencijos ir seminarai. Brangūs seminarai. Negi tų žmogelių niekas nepavaišino savo sodo obuoliais?
 8. Gudresni. Ar buvo paskelbtame Seimo narių pirktų knygų sąraše bent vienas „Don Kichoto“ tomelis? Nes Seimas prieš technologijas tai dar graudžiau…
 9. Socialumas. Ar verslas internete yra asocialus, nes jam tiesiog trūksta žinių? Kai trūksta žinių, galima sekti pavyzdžiu – tarkime, prisipažinti meilėje visiems ir vienu ypu.
 10. Saldėsiai. Kola – skystas cukrus, vaisiai – sausas cukrus. Belieka guostis, kad smegenis maitina…

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

One Trackback

 1. By Balti šešėliai on 2009.7.28 at 0:18

  [...] vieną blogoramos įrašą, susirūpinau, tokia diskriminacija. Antra vertus, gerai, kad spalvos yra ne vienodomis [...]