Blogorama #635

varle25.jpg
(Objektyve #9: po pievas vaikštinėjant… /© INferno.lt)

 1. Balsai. 158 Europos balsai Klaipėdoje. Net jei folkloras nėra jums labai artimas, spalvos, šentės nuotaika ir šurmulys turėtų sužavėti.
 2. Ištakos. Spaudos archyvai internete atskleidžia nežinomas daugeliui valstybės atkūrimo aplinkybes (per plauką ne kartu su latviais) ir skolinių kalboje persekiojimo iniciatorius.
 3. Piguva. Ko ieško paaugliai internete, ir ar verta taip krūpčioti nuo jų pasakojimų, jei internete jie pinigų išvis neišleidžia?
 4. Diva. Kokią dalį Facebook traukos sudaro neapdairiai paviešintos asmeninės nuotraukos ir patogus būdas jas peržiūrėti? Facebook=Shamebook?
 5. Atvirumas. Politikams socialinio tinklo priemonės turėtų patarėjų būti pristatomos su instrukcija. Nes labai matosi
 6. RSS. Kol Chrome nenoriai rodo RSS prenumeratas, tenka ieškoti būdų naršyklei pagelbėti.
 7. 29 sekundės. Tiek išloši, pakeitęs XP į Windows 7, jei dažnai perkrauni OS. Klausimas, kodėl ją reikia perkrauti, man iki šiol neduoda ramybės…
 8. Ex-reketas. Kodėl transporto kontrolieriai bijo kamerų? Man regis, jų darbas toks artimas savo pobūdžiu reketui, kad žmonės tiesiog labai į jį įsijaučia…
 9. Kepurinė. Afganistane „užmėtyti kepurėmis“ tikriausiai nieko blogo nereiškia, todėl vieną kitą numegzti būtų dora ir kilnu. Tik be raudonų siūlų.
 10. Sprendimas. O ką? Gerai būtų, jei nebūtume fizikos atradę.

This entry was posted in blogai•lt, internetas, windows and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

2 Comments

 1. Posted 2009.7.26 at 15:16 | Permalink

  „išloši, pakeitęs XP į Windows 7″
  Parasiau komentara,kad netikslus tas jo spartos matavimas tai paeme ir istryne:D

  • Posted 2009.7.26 at 20:41 | Permalink

   Heh klaidele… pasirodo komentaras buvopasimetes tarp kruvos spamo.