Blogorama #627

inauguracija13.jpg
(Inauguracija / © Polububijus)

 1. Taika. Nauja valdžia iki šiol tik didindavo rietenas. Naujoji prezidentė siūlo taikytis. Ar tai reikštų nuodėmių atleidimą tiems, kam iki šiol nenorėjome atleisti?
 2. Monotonija. Visi rašo apie tą patį. Tai nėra blogai – negi portalas praleis svarbią žinią? Blogiau, kad dėl resursų stokos, toliau Reuters žinučių nepavyksta nueiti…
 3. Vėluojantys. Turint galvoje, kad tinklaraščiai rašo dažniausiai nuomones, apžvalgas ir reakcijas, tai, kad nuo portalų atsilieka vos 2,5 valandos yra stulbinantis skaičius.
 4. VIP. Nors ši santrumpa dažniausiai žymi vietinių „svarbuolių“ tuštybę, gali būti taip, kad kuo daugiau VIP, tuo visiems geriau.
 5. Vakansijos. Nors yra labai daug būdų firmai atstovauti save visame gyvame internete, tikriausiai ūkiškiausias – kurti specialią darbo vietą viduje (jei įmonė didelė) arba ieškoti savanorių tarp esamų (jei maža).
 6. Peštynės. Ak, jau tie matuokliai… Arba jų išvis nebūtų, arba būtų labai daug, kad kuriame nors kiekvienas galėtų būti pirmas.
 7. Statytiniai. Ar yra šiandien pasaulyje marionetinių valstybių? O jei atvirai tokių nėra, tai kurios vertos tokio vardo?
 8. Panevėžys. Laikinai garsus tuo, kad jame dar nebuvo tinklaraščių autorių susitikimo. Bet veikiausiai jau nebeilgai toks bus.
 9. Derlius. Kur dėti nuskabytus nuo medžių bananus ir parsineštas iš miško mėlynes.
 10. Kaip iš tikrųjų? Nusiplauna ta sąžinė, ar ne?

Dienos vaizdai:

dv131.jpg dv132.jpg dv133.jpg

This entry was posted in blogai•lt, internetas and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

One Comment

 1. Posted 2009.7.13 at 19:25 | Permalink

  O aš tai siūlau dar kartą perskaityti 8-ą tašką ir ant jo stipriai spustelti kartą :).