Blogorama #622

banga23.jpg
(Apie bangas / © Mariukas: fotoblogas.lt)

  1. Joninės. Airijoje jos irgi be ugnies neapsieina, bet paparčio žiedo ten niekas neieško. O be reikalo – jis yra iš tikrųjų
  2. Snoro banko įmonė perka trečdalį „Lietuvos ryto“. Rusijos ranka? Ar tiesiog bankas svetimomis rankomis, nes savomis negalima. Laikykime, kad dalis spaudos išgelbėta. Kas išgelbės knygų spaudėjus?
  3. Kirpėja nebemoka, meistras irgi. Mokesčių didinimas atsuko savo Medūzos galvą valdžiai. Dabar klaidos verslui gali būti pražūtingos. Tačiau vis tiek jos daromos. Kasdien.
  4. Nerašysi komentarų – neskaitysiu. Jei kiekvienam reikėtų parašyti mainais, kiek komentarų per dieną parašytų Delfi?
  5. Gyvename informacijos pasaulyje, bet prie jo dar nesame visiškai pripratę. Nei tie, kas naudojame informaciją, nei tie, kas ją renka. Jame netgi iš dviejų gimtųjų kalbų tenka rinktis: arba taisyklingos, arba suprantamos.
  6. Totalizatorius: kada lietuviai Facebook pralenks lietuvius One.lt? Verslas jau po truputį kraustosi
  7. Kažkada turėjau forumą prie tinklaraščio, bet uždariau, nes juo naudojomės dviese. Nors buvo atviras visiems. Gal dabar kas nors pasikeitė?
  8. Geriausias vaizdo leistuvas nebūtinai yra tas, kuris populiariausias. Bet populiariausias turi versijas visoms OS…
  9. Nežaidžiančio dilema: gražiausi pasauliai tie, kur reikia muštis. Gal į juos galėtų įleisti nekaringus turistus, kai visi jau išsižudo?
  10. Kol neturi, nežinai, ką tai reiškia. Kai turi, nežinai, kaip galima neturėti.

Dienos vaizdai:

dv231.jpg dv232.jpg dv233.jpg

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.