Blogorama #585

kelias05.jpg
(Mėgstamu keliu / © Bėgančio pasaulio atspindžiai)

§ Dienos tema. It’s official. Liutauras formaliai tapo pirmuoju tinklaraščio autoriumi, gavusiu spaudos akreditaciją (kol kas Vyriausybėje, ne Seime). Ir tuo pačiu, tikriausiai, atvėrė Pandoros skrynią. Bus matyti, kas paseks jo pėdomis ir ką iš to turės skaitytojai.

Sąmoningumas. Dansu pyktelėjo už didaktišką Darbdavių asociacijos toną, o Common Sense mano, kad žmonės išties žioplai tvarko savo finansus. Klausimas, ar yra kas nesavanaudiškai juos pamoko fiskalinės atsakomybės, lieka atviras. • O tuo metu Skins siūlo investuoti į degtinę, nes ji, sprendžiant iš daugiametės patirties, yra neblėstanti vertybė. • Itin Blogas pasakoja, kiek ir kokių popierių turi po įstaigas nešioti naujagimio tėvai, o vėl tas pats Dansu pastebi, kad kai kurių įstaigų komunikacijoje atsirado šiek tiek žmogiško tono. • Tikras VEKS ambasadorius Ežiukas ragina nelaidoti sostinės kultūros renginių ir žada įspūdingą 1000 laivelių šventę Neries upėje.

Svetainynas. Neseniai vienas portalas perdarė savo dizainą. 10 tūkstančių jo lankytojų apklausoje apie pokyčius pasirinko atsakymą „Nieko nesuprantu“. Juokiausi gal pusę valandos. • Ne visada ir ne visiems nuosavas domenas ir nepriklausomas talpinimas – geriausias variantas. Jei nesivaikai populiarumo – visos pastogės tinka. Gera vieta išeiti į pensiją. Taip vieną dieną ir aš padarysiu. • Tuomet mano vardas nebebus vienastoksnežinau.lt. Ir tai irgi didelis interneto pseudonimų privalumas.

Gėris ir blogis. Labai daug ir šiek tiek geros muzikos. Nesusipratimai dėl lūžtančių pelių garantijos ir automatiškas intelekto tikrinimas mokesčiu: sumokėjai – vadinasi, kvailas…

Dienos produktas: klaviatūra komentarams.

Dienos vaizdai:

dv51.jpg dv52.jpg dv53.jpg
dv54.jpg dv55.jpg dv56.jpg
dv57.jpg dv58.jpg dv59.jpg

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

6 Comments

 1. Posted 2009.5.5 at 19:14 | Permalink

  Neatidaro pirmos nuorodos pas Liutaurą.

 2. Posted 2009.5.5 at 22:56 | Permalink

  Pas mane atidaro.

 3. Posted 2009.5.7 at 10:30 | Permalink

  o kas čia per bėda su tais lietuviškais rašmenimis nuorodose?

  Pastebejau, kad panaši problema yra ir su lrytas.lt puslapiais.

  • Posted 2009.5.7 at 10:53 | Permalink

   Nežinau, kas ten su lrytas.lt, bet čia problema yra ta, kad domenas turintis lietuviškus rašmenis negali būti verčiamas į kodus su procento ženklu, nes domeno dalyje esantys tarptautiniai rašmenys yra koduojami truputėlį kitaip, nei likusi nuorodos dalis. Čia greičiausiai taip atsitinka darant copy/paste ir matyt kai kurios programos neteisingai transformuoja nuorodą. Tuomet viskas priklauso tik nuo naršyklės malonės, ar ji bus pakankamai protinga ir susiprotės, kad reikia pakoreguot nuorodą prieš kraunant puslapį :)