Blogorama #556

giruliai31.jpg
(2009 Giruliai, Karklė / © Gedas Girdvainis Photography)

§ Dienos tema 1. Eurobelekas. Man negirdėtame konkurse, pasirodo, tinklaraščių autoriams buvo parodyta špyga. Kai radau Liutauro užrašuose nuorodą, aprašančią konkursą plačiau, supratau, kad jo dalyviams būtų prasminga siųsti tinklaraščio įrašus atspausdintus ir įrištus segtuve. Sakykim taip – konkursui EuroMedija nebūtų skirtas reikšmingo metų medijų įvykio apdovanojimas už silpnumą ir nesugebėjimą suvokti modernių komunikacijų konteksto.

§ Dienos tema 2. Širdis. Nekreipi į ją jokio dėmesio, visos žinios apie ją atėjusios iš poros anatomijos pamokų ir dainų apie meilę. O štai vieną dieną ji ima ir, neatlaikiusi tavo pomėgių valgyti gardžiai, gyventi linksmai nelaukiant senatvės, sustreikuoja. Tada apima baimė. Paskaitykit apie medikų aparatūrą, iki ta baimė apims.

Po saule. BVP, žinia, galima būtų šiek tiek pamanipuliuoti. Jei tik mumis patikėtų. • Timas panoro pasitikrinti, ar gerą barzdaskute išsirinko… ir gavo tuziną patarimų skustis peiliuku. Šioje srityje mechanika lenkia elektroniką. • Kovo pabaiga – pasaulinis (OK, vidurinių Šiaurės pusrutulio platumų) nustebimo „o varge, kaip viskas apšikta“ sezonas. Mat sniegui nutirpus į šunelių išmatas pabyra žaisti mūsų vaikai… • Substancijos: mano dideliam džiaugsmui reabilituotas natrio gliutamatas ir atrastas ibogainas „priklausomybininkams“. Geri daiktai abu. • Man norėtųsi paagituoti skaityti Verslo klasę. Ir tinklaraštį, žinoma, bet ir žurnalą. Gal dėl to, kad labai gerbiu ir redaktorių, ir jo autorius, dalį kurių pažįstu. Negerai bus, jei jis pristigs mūsų dėmesio.

Po lempute. Vieną dieną žaidimų „prenumerata“ (rimtų žaidimų, ne Bejeweled) ir žaidimas internetu pradės veikti. Bet tikriausiai dar ne šį kartą. • Ei! Turime pažinčių DMOZ. Toje pačioje, kuri kadaise nežinau.lt buvo pavadinusi anoniminiu dienoraščiu apie Firefox įskiepius. Katalogas iki šiol tinklaraščius vadina dienoraščiais, bet Mantas tikriausiai prižiūrės, kad aprašymuose nebūtų didelių nesąmonių. Beje, jei dar neatsiuntėte – tai primenu, kad ir pats žinyną renku.

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

One Comment

  1. Posted 2009.3.31 at 18:30 | Permalink

    Vakar tik pravaliau DMOZ’e senus nebeveikiančius blogus, atnaujinau pasikeitusius adresus ir patvirtinau visas naujas anketas.
    Dėl tų aprašymų tai per daug savo nosies kišti nenoriu, kad nepadaryčiau dar blogiau. Jei kas kokių turi pageidavimų, tegu sako konkrečiai, kas blogai ir kaip turėtų būti – pakeisiu ;)