Blogorama #535

balandziai28.jpg
(Nemokami pusryčiai / © A. Aleksandravičius)

Tinklaraščiai. Kaip perspėjau anksčiau, nebenaudoju blogoramoms koduotų URL RSS sraute. Iš pirmo žvilgsnio ne tiek jau daug ir prarandam, tačiau jei dar liko nepakeitusių savo FeedBurner nuostatų, pasinaudokite Versmės instrukcija – tai išeis į sveikatą. • Nors tebelaikau Windows Live Writer pačia geriausia programa tinklaraščiui rašyti, tačiau ir ji ne be nuodėmių – MariukasM rado klaidą, neleidžiančią įterpti ir taisyti nuorodų. Su tokiu nesusidūriau, bet į archyvą reikia pasidėti – ką gali žinoti… • Nestriginėjančią programą rašymui privalu turėti – kaip ne kaip „spauda“ esame. Kažkodėl įtariu, kad taip pavadinti, nes „tinklaraštis“ tebėra gėdingas šaltinis…

Virtualybė. Pradėkim nuo naudingų patarimų: Jonas moko kurti naudotos literatūros sąrašą su Word, o Darius pataria antivirusines programas tikrinti savadarbiu pseudovirusu. Knell pasakoja, kaip DRM skatina ieškoti piratinės muzikos, Ernestas trumpai pristato šio rudens Ubuntu, Edvardas stebisi miesto transporto maršrutų išradingumu, o Andrius piktinasi nešvankybėmis finansinių institucijų (!) reklamoje ir ragina ruoštis gesinti šviesas.

Realybė. Žinote, kas ta „realybė“? Ir vis dėlto – joje žaliausiais miestais išrinkti Stokholmas ir Hamburgas, joje kabo keistos instrukcijos prie praustuvų ir dar joje mažoka gero humoro.

Dienos vaizdaiakmeningi ir iš Rygos.

Dienos citata:

Kiekvienas išminčius savo gyvenime sutinka kokią kvailę, dėl kurios pameta protą.

Tvyturys:

Jeigu jūs kažkokiu būdu stebimi savo darbo vietoje (pvz. vaizdo kameromis), jūsų darbdavys pažeidžia įstatymus. (Cinamonas)

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

2 Comments

 1. Arvidas
  Posted 2009.3.1 at 8:34 | Permalink

  „…Andrius piktinasi nešvankybėmis finansinių institucijų (!) reklamoje“…
  Apie plėšrūniškąjį skolinimą rašo wikipedija:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Predatory_lending
  Credit.lt nėra finansų institucija, tai lietuviškosios realybės grimasa. Kada nors tokia veikla tikriausiai bus uždrausta, bet Marijos žemėje mokama (jei sumokama) apsimesti, kad tokio reiškinio nėra – p.Šarkinai, aūūūū!!!

 2. Posted 2009.3.1 at 14:42 | Permalink

  Kas dėl spaudos, tai jų arogancija laikina. Beje, dar poroj vietoj vietų tas laikraštis perrašė is blogo ištisus sakinius, tik neaprėmino kabutėmis – pateikė, kaip savo. Tai, kad jie gaudami atlyginimus, nesugeba rašyti patys, o dirsčioja tinklaraštininkams per petį, rodo silpnumą.