Blogorama #416

tigras08

(„Tigras“ / © Jaunojo fotografo užrašai)

Balsuoju už tryliktą. Labai geras variantas, nors man tai ir Let’s Go (Emigrate from Here)! neblogas.

Likimo pirštas, laikrašty aprašytas. Vis turiu mintį kada nors pradėti rašyti horoskopus. O po to tikrinti, ar jums taip ir buvo.

Mes visi – klasikos kolekcionieriai. Ispanas iš mandagumo nepavadino tų daiktų sienienomis ar atgyvenomis. Man atrodo, kad laikraštis ir bilietas (popierinis) daug greičiau išnyks iš plataus vartojimo už knygas ar laikrodžius.

Milijonai už du butelius. Zenius galėtų rašyti itin taiklias ir naudingas naujų knygų apžvalgas. Bet jo nemylėtų leidėjai.

Rusijos ateitis. Mūsų kaimynės ateities realijos jau dabar vos telpa į fantastinės literatūros žanrą. Kas parašys apie Lietuvą?

Pramogų kronikininkai. Ne taip daug turime tinklaraščių, rašančių apie žaidimus. Bet rašo jie įdomiai. Žaidimų recenzijos – vos ne didžiausios apimties rašiniai blogosferoje.

Kaltės jausmas po padėkos. Ir aš jį jaučiu. Kažkokį pasimetimą ir nepatogumą. Iš kur jis? Gal geriau atsiskaitom grynais, ir viskas? :)

Vaizdeliai populiaresni už žodžius. Aha, žinau, Valinskas. Bet nesididžiuoju ir neketinu pasekti.

Ne visas sėklas reikia sėti. Ar kaip? Proga susimąstyti, nuo kurios vietos prasideda tėvystė.

Mygtukas „įdėti į draugus“. Laiko ženklas. Kažkodėl jis mane labai liūdina. Nežinau.lt nėra draugų sąrašo. Dėl panašaus prasminio kazuso.

Kol niekas nemato, prekyba auga. Arba kodėl nusižengiantiems taisyklėms pardavėjams reikia padidinti algą.

Windows XP Live CD? Pasirodo, ir tokį galima pasidaryti.

Kai norisi pasilakstyti. Reikia norėti už tai susimokėti. Specialioje trasoje be žmonių ir kitų automobilių kelyje.

Formato vilionės. Vis daugėja žinomų žurnalistų ir apžvalgininkų, skelbiančių savo tekstus tinklaščio formatu. Bet jie visi vis dar „anapus“.

Svarbūs filmai. Apie du jų – „Inconvenient Truth“ ir „Corporation“ – šiandien ir aš rašiau.

Svarbu, bet nebetelpa: amžinos problemos su Zebra, M dydžio nuotraukos Topo centre, pigaus pirkimo pradmenys, rūdijančio žmogaus nuotykiai ekrane, skaitmeninis-popierinis karas, įdomioji departamentinė statistika, Vabalynas su puslapiais, brigadininko akutės kaip vinutės, nauja Xara Xtreme versija ir vasaros atostogų pažadas.

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.