Blogorama #325

katinai01

(Kaip katinai Natalijos ieškojo / © Bebriukų lizdas)

Internete vis daugėja veiksmo. Atsinaujinęs portalas Balsas.lt nuo šiandien specialioje rubrikoje „Žodžiai tinkle“ pateikia nuorodas į lietuviškų tinklaraščių straipsnius. Mano galva tai daug sumanesnis sprendimas, nei Delfi bandymas sukurti „sąvą blogosferą“. Į protingesnius žmones internete orientuotas ir portalas Lrytas.lt, kuris jau gerokai skiriasi nuo savo popierinio „bulvarinio“ atitikmens. Labai taiklus DienosDuonos pastebėjimas.

Per pastarasias dienas mums buvo svarbu pasakyti, kad:

Dienos citata:

Kas pirmiau atsirado: ekologiška višta, ar ekologiškas kiaušinis?

This entry was posted in blogai•lt and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

9 Comments

 1. Posted 2008.2.1 at 21:48 | Permalink

  Pasidžiaugiau atsinaujinusiu balsas.lt bet žodžius tinkle pražiopsojau. Įdomu, kaip šita rubrika augs ir keisis. Ačiū :)

 2. Posted 2008.2.1 at 22:13 | Permalink

  Tiesą sakant, ir paieškoje įvedus „žodžiai tinkle“ nieko neišmeta. Greičiausiai šiandien jie tiesiog dar nespėjo. Juk ir paties balsas.lt naujas dizainas pasirodė gana vėlai – regis, apie 5-5:30. Žinoma, į žadėtą „po pietų“ jie tilpo, bet sunku pasakyti, ar tai tinkamiausias laikas atnaujinti portalą ir tuo sudominti auditoriją.

  Beje, neseniai turėjau garbės sužinoti, kad yra žmonių, net nežinančių, jog omni.lt kadaise tapo balsas.lt. Gal naujas dizainas labiau išjudins šį portalą.

 3. Posted 2008.2.1 at 22:47 | Permalink

  “ pateikia nuorodas į lietuviškų tinklaraščių straipsnius.“
  ar tiksliau:
  pateikia nuorodas į nežinau.lt paskutinius įrašus.

  :))

 4. vienastoks
  Posted 2008.2.1 at 23:19 | Permalink

  Bus ir į kitus, su kuriais tarėsi Balsas.lt redakcija.

 5. Posted 2008.2.2 at 9:47 | Permalink

  Visai neblogas buvo ir omni.lt – mažos kubatūros tiklalapis su gana greitai besikeičiančiu turiniu. Ir balsas pradžioje buvo toks. Dabar puslapis žymiai pasunkėjo. Kad tik į gerą :)
  P.S. Beje, Asterisk, ar tik ne pavydo gaidelės? :)

 6. Posted 2008.2.2 at 10:23 | Permalink

  scania, a ko man pavydėt ? :) Apsidžiaugiau, kad balsas.lt sugalvojo tokią rubriką. Tik po to pasidarė keista, kad joje visi linkai be išimties veda į paskutinius nežinau.lt straipsnius. Tai ir paklausiau :)

 7. Posted 2008.2.2 at 10:26 | Permalink

  Ne, ne pavydo. Su mumis irgi tarėsi, bet deda tik nežinau.lt :)

 8. Posted 2008.2.2 at 14:21 | Permalink

  Ar pasijautė koks nors papildomas lankytojų antplūdis?

 9. vienastoks
  Posted 2008.2.2 at 14:27 | Permalink

  Ilgainiui bus juntamas. nkm.balsas.lt visada buvo vienas svarbesnių lankytojų šaltinių, balsas.lt turėtų būti dar stipresnis. Tarp 35 tūkstančių ne taip jaučiasi, bet mažiau skaitomų tinklaraščių lankomumas gali patrigubėti perdien. :)