Blogorama #289

liepsneles24

(Liepsnelės / © Kodėl aš retai būnu nuotraukose?)

Lietuvos Prezidento spaudos tarnyba šiemet taip pat įsikūrė YouTube ir tuojau pat patalpino Kalėdinį Prezidento sveikinimą. Nepaisant Internetas_Lt priekaištų, gerai, kad tas sveikinimas įdėtas ir internete. Beje, aš irgi į mūsų tarnybas nedėčiau. :)

Iš pradžių ketinau sudėti kalėdinius kolegų sveikinimus kaip vakar, su komentarais. Bet jų tiek daug, kad teks pasitenkinti tik sąrašu su menkutėmis pastabėlėmis. Taigi su šventėmis jus sveikina: Fantastika ir Sniego karalienė, Gyvenimo būdo žurnalas ir aibė vakarėlių, kuklusis Miesčionis ir Davidas HH, Andrius ir Kalėdų istorija, kitas Andrius su žvaigždėtu dangumi, Aurimas su naujais tikslais ateičiai, Linas su karštomis šventėmis Naujojoje Zelandijoje, MariukasM su antra švenčių savaite, Mariukas be M su dviem burbulais, Emigracija Etc. su tyla Dubline, eBlog naujai papuošęs Viktoras, darbuose paskendęs Fogenous IT, Web padangė su daininga atvirute, Šarūnas su daugybe gražių žodžių, be duomenų likęs Gostik, naujai atsigaunantis Fantomas, Ramiakas ir neblaivūs zuikiai, Rūta ir Karolis, Arvydas ir balto ryto linkėjimai, nemėgstančios kūčiukų Žaliosios Mansardos, Paulius su gyvomis antimis, Grim ir ginkluotas (žinoma!) Kalėdų Senis bei Simonas su šeima ir videoklipu. Dar berašydamas radau: Schyzozine be sentimentalumo, Radiocool su širdele ir šaunų Dominyko rastą Kalėdų Senio skrydį Dublino oro uosto švieslentėje.

Nevienkalėdomisgyvi 2. Nors skęste skendome sveikinimuose, buvo ir kitokios vertingos informacijos. Recycle Bin apžvelgė metų vartotojų pirkinius, madas ir lankytas vietas. Buržujus pasidalino juokingomis Google paieškos frazėmis, vedančiomis į jo tinklaraštį. Radiocool rado filmų režisieriaus padėką torrentams. Rokiškio Balbo vizualiai pasakojo apie islandus Sigur Ros. Lakūnas liūdėjo dėl dar vienos sužeistos stirnos ir dar vieno sužaloto automobilio. Karolis rado naują sąsają WordPress administravimui. Labai apsidžiaugiau, nes Tiger Admin buvo jau mirusi. Amonas skaičiavo Vista OS būtinus resursus. Kaobanga dalinosi už 100 tūkstančių įgyta išmintimi. Andrius pasakojo apie pelną iš SMS, Dominykas pateikė skaitytojams detektyvinę užduotį, o Kęstas (katinas toks, jei dar kas nežino) rado geriausią slėptuvę Kalėdų nakčiai.

Ir niekur mes nuo tų Kalėdų nepabėgome… iki ryt!

This entry was posted in blogai•lt. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.

4 Comments

 1. Posted 2007.12.24 at 20:16 | Permalink

  Mano sveikinimą pražiopsojai :]

 2. Posted 2007.12.24 at 20:31 | Permalink

  Nepamirškime ir paties svarbiausio vienotokio palinkėjimo :)

 3. Posted 2007.12.24 at 20:54 | Permalink

  OHO :o Aš paminėtas „nežinau.lt“ svetainėje :O
  Na visus su šventėm tada :)

 4. Posted 2007.12.26 at 17:23 | Permalink

  Woohoo… pagaliau debiutavau blogoramoje :)